Apkopojums par Interreg programmu ieteikumiem projektiem saistībā ar COVID-19

 

Saistībā ar vīrusa COVID-19 izplatību Eiropā un pasaulē vairākās valstīs tika pieņemts lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. Arī Interreg programmas sagatavoja vadlīnijas un ieteikumus partneriem par sadarbības projektu īstenošanu pandēmijas laikā.

Visas Interreg programmas sadarbībā ar nacionālām iestādēm un partneriem aktīvi sadarbojas ar ES institūcijām, lai sagatavotu un sniegtu nepieciešamos skaidrojumus par ES fondu izdevumu attiecināmību, nosacījumiem utt.

Katra Interreg programma sagatavoja vadlīnijas projektu partneriem:

Ja Jums ir kādi konkrēti jautājumi, lūdzam sazināties ar atbildīgo projekta speciālistu no attiecīgās programmas Vadošās iestādes/ Apvienotā sekretariāta.

Atsaucoties uz projektu partneru pieteiktām situācijām gadījumos, kad ārkārtējās situācijas apstākļi ietekmē projekta īstenošanu (plānotās aktivitātes, sasniedzamos rezultātus, finanšu rādītāju izpildi, termiņus utml.), attiecīgās programmas Vadošās iestādes/ Apvienotā sekretariāta speciālisti izvērtēs katru gadījumu individuāli.

Sekojiet līdzi atjauninājumiem Interreg programmu mājas lapās.