Jaunumi

/2020. gada 10. februārī/

Ar praktiskiem soļiem Vidzemes reģionā attīstīs zināšanās balstītu bioekonomikas inovāciju ekosistēmu


Pēdējo divu gadu laikā Vidzemē sperti vairāki nozīmīgi soļi, lai veicinātu gudru, ilgtspējīgu un integrējošu bioekonomikas izaugsmi. Būtiskākais no tiem ir Vidzemes plānošanas reģiona un Vides risinājumu institūta sagatavotais Rīcības plāns zināšanās balstītas bioekonomikas inovāciju ekosistēmas attīstīšanai Vidzemes reģionā. Rīcības plāns ir praktisks dokuments, tas ietver 6 stratēģiskos mērķus un 14 rīcības, kuru realizācija ir uzsākta un tiks turpināta nākamajos gados.  

/2020. gada 5. februārī/

Jūrtaka – piekrastes sadarbība turpinās

 

Ir noslēdzies Igaunijas-Latvijas programmas Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekts “Pārgājienu maršruts gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā”. Projekta mērķis ir sasniegts – ir izveidots pārgājienu tūrisma maršruts gar Baltijas jūras piekrasti no Latvijas dienvidrietumu robežas līdz Tallinai Igaunijā. “Jūrtaku” Latvijā un “Ranniku Matkarada” Igaunijā jau paspējuši iemīļot ceļotāji. 

/2020. gada 31. janvārī/

Atbalstīti 20 projekti Centrālā Baltijas jūras reģiona programmā

 

Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas piektajā projektu konkursā finansējuma saņemšanai tika atbalstīti 20 projektu pieteikumi, no tiem 14 projekti - ar Latvijas partneriem. 

 

/2020. gada 28. janvārī/

Gastronomijas tūrisma piedāvājums “Livonijas garša” ieinteresē Vācijas iedzīvotājus ciemoties Vidzemē

 

85.starptautiskajā pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādē “Zaļā nedēļa” no 17. līdz 26.janvārim norisinājās Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, kur iedzīvotāji un pilsētas ciemiņi Latvijas kopstendā varēja nogaršot Latvijā gatavotus gardumus, iepazīt prasmīgus saimniekus, amatniekus, vairāk uzzināt par tūrisma iespējām Latvijā, arī Vidzemē. Par tām vairāk stāstīja Latvijas lauku tūrisma asociācijas "Lauku ceļotājs" un Vidzemes plānošanas reģiona pārstāves.

/2019. gada 13. decembrī/

Apstiprināti 12 projekti Latvijas partneru sadarbībai ar Lietuvas un Baltkrievijas partnerorganizācijām

 

2019.gada 12.decembrī Minskā, Baltkrievijā Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas programmas Apvienotās uzraudzības komiteja pieņēma lēmumu par trešajā projektu konkursā atbalstīto projektu apstiprināšanu. Trešajā projektu konkursā apstiprinātajiem 28 projektiem tiks piešķirts ES finansējums ap 17.5 milj. euro apmērā.

/2019. gada 10. decembrī/

Parakstīts līgums par kopēja Valgas – Valkas pilsētas centra būvdarbiem

 

Šodien 10.decembrī vēsturiskajā Valgas pilsētas rātsnamā svinīgi parakstīts trīspusējs būvdarbu līgums par Valgas – Valkas Dvīņu pilsētas centra attīstības projektu starp Valgas pagasta valdi, Valkas novada domi un būvdarbu veicēju AS TREV-2 Grupp.

 

Skatīt vairāk