Kalendārs

Atjaunot
     
Atlasīt

Eiropas Savienības Stratēģijas Baltijas jūras reģiona forums

Eiropas Savienības Stratēģijas Baltijas jūras reģiona forums
 
trešdiena, 4.oktobris - ceturtdiena, 5.oktobris
Rīgā 

Šogad no 4. līdz 5. oktobrim Rīgā norisināsies 14. gadskārtējais ES Stratēģijas Baltijas jūras reģiona (ESSBJR) forums. Spied šeit, lai reģistrētos forumam!

Baltijas jūras reģiona valstis sadarbojās, lai attīstītu atjaunojamos enerģijas avotus un uzlabotu energoefektivitāti, veicinātu reģionālo tirdzniecību, kā arī uzlabotu sadarbību starp valstīm reģionā un ārpus tās.

Forumam ir četri galvenie mērķi:

  • labākās sadarbības prakses apmaiņa,
  • spēcīgāka integrācija Baltijas jūras reģionā un ārpus tā,
  • sinerģijas attīstība starp dažādām prioritārajām jomām,
  • saiknes izveidošana starp stratēģiju un plašāku sabiedrību. 

Forumā īpaša uzmanība, ar mērķi rosināt diskusijas, tiks pievērsta klimata jautājumiem un zaļajai enerģijai. Tā kā galvenie pārmaiņu aģenti ir jaunieši, forumā koncentrēsies uz jauniešu iesaistīšanas nozīmīgu lēmumu pieņemšanā, nodrošinot jauniešu pārstāvību ar\i forumā..

Darbnīcas – 12. aprīlī tiks izsludināts konkurss par darbnīcām.

Darbnīcas veicinās viedokļu apmaiņu par tēmām, kas attiecas uz ESSBJR, kā arī attīstīs un izplatīs jaunas idejas un iniciatīvas reģionam.

Tīklošanas ciems – 24. aprīlī tiks izsludināts uzaicinājums iesniegt pieteikumus tīklošanās ciematam.

ESSBJR 14. gadskārtējais forums piedāvās plaša mēroga sadarbības iespējas. Tīklošanās ciemats šogad atradīsies vēsturiskā Vecrīgas amatnieku ģildes ēkā ar greznu interjeru un unikālu māksliniecisku vērtību.

Vadlīnijas par darbnīcām un “tīklošanas ciematu” sekos.

Pasākumu kopīgi organizē Rīgas dome, Baltijas Pilsētu savienība un VASAB, ciešā sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju.

Spied šeit, lai uzzinātu vairāk par foruma programmu. 

Skatīt vairāk

21. Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļa

21. Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļa
 
09:00 - 17:00
pirmdiena, 9.oktobris - ceturtdiena, 12.oktobris
Brisele, Beļģija 

21. Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļa (#EURegionsWeek) notiks šogad no 9. līdz 12. oktobrim. Šogad pasākums notiks klātienē, pulcējot tūkstošiem dalībnieku Briselē, lai apspriestu un dalītos ar idejām. Pasākumam ir iespējams reģistrēties līdz 30. septembrim. Vietas tiks piešķirtas rindas kārtībā.

 

Spied šeit, lai reģistrētos! 

Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļa ir lielākais ikgadējais pasākums, kas veltīts reģioniem, pilsētām un Eiropas kohēzijas politikai. Nedēļas laikā norisināsies vairāk nekā 200 sesiju, izstāžu, kā arī sadarbības iespējas un citas aktivitātes.

Spied šeit, lai uzzinātu vairāk!

Uz tikšanos oktobrī!

Skatīt vairāk