Latvijas – Lietuvas programma informē projektu pieteicējus

 

No 24. janvāra līdz 2. februārim Interreg VI-A Latvijas–Lietuvas programmas 2021.–2027.gadam Apvienotais sekretariāts veica vairāk nekā 1500 km pa Latviju un Lietuvu, lai potenciālajiem pretendentiem organizētu tematiskus seminārus un sniegtu norādījumus pieteikumu sagatavošanā. 

 

Pasākumi pulcēja gandrīz 200 dalībniekus Jelgavā, Liepājā, Klaipēdā, Šauļos, Anīkščos un Daugavpilī. Tāpat sekretariāta darbinieki jau snieguši vairāk nekā 40 individuālās konsultācijas potenciālajiem pretendentiem. Dalībnieki augsti novērtēja sekretariāta sniegto informāciju, iespēju piedalīties grupu darbā, iespēju dibināt kontaktus ar potenciālajiem projektu partneriem, kā arī sniegtās konsultācijas. Prezentācijas no semināriem pieejamas šeit.

Programma turpina atbalstīt pretendentus un aicina pieteikties uz konsultācijām ar sekretariātu par projekta ideju. Konsultācijas ir paredzētas, lai pārliecinātos, ka projekta pieteikums atbilst Programmas prasībām. Tomēr jāņem vērā, ka sekretariāts konsultācijas laikā nedrīkst vērtēt projektu pieteikumus vai palīdzēt aizpildīt pieteikumu.

  

Konsultācijas var tikt sniegtas gan tiešsaistē, gan birojā Rīgā vai filiālē Viļņā.

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzam sazināties ar sekretariātu pa e-pastu latlit@varam.gov.lv

Lai konsultācijas būtu pēc iespējas efektīvākas, pirms pieteikties uz konsultāciju, lūdzam aizpildīt projekta idejas anketu.

Sekretariāta kontaktus meklējiet šeit.

Pirmais Interreg VI-A Latvijas–Lietuvas programmas 2021.–2027.gadam projektu konkurss ir atvērts no 2022.gada 28.novembra un noslēgsies 2023.gada 29.martā plkst.17.00. Plašāka informācija par pirmo projektu konkursu atrodama šeit.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Vanags
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas
Vecākais eksperts
Phone: +371 67026937
E-mail: janis.vanags@varam.gov.lv