Pārrobežu sadarbības programma sniedz atbalstu projektu ieviesējiem

 

26.aprīlī Pārrobežu (ārējo robežu) sadarbības programmas 2014.–2020. gadam Vadošā iestāde un Apvienotais tehniskais sekretariāts sadarbībā ar Finanšu kontroles institūciju rīkoja semināru par 3.projektu konkursa projektu ieviešanu.

Pasākums pulcēja Rīgā ap 60 dalībniekus no Latgales, Vidzemes, Kurzemes un Rīga reģiona. Programmas pārstāvji sniedza detalizētu informāciju par svarīgākajiem projektu ieviešanas aspektiem: pārskatu sagatavošanu, projekta izmaiņu ieviešanu, finanšu vadību un publicitātes prasībām. Turklāt eksperti no Finanšu kontroles institūcijas sniedza ieskatu iepirkumu procesos un sniedza vērtīgas rekomendācijas. Semināra noslēgumā tika rīkota viktorīna iegūto zināšanu pārbaudei, kā arī tika sniegtas individuālās konsultācijas.

Semināra materiāli ir pieejami šeit.

        

Programmas 3.projektu konkursa rezultātā tika apstiprināti 15 kapitalizācijas un rezultātu stiprināšanas projekti, kuru ieviešana ir paredzēta līdz š.g. 15.novembrim. Ņemot vērā īso projektu ieviešanas periodu, aicinām projektu ieviesējus vērsties pie sava Apvienotā tehniskā sekretariāta projekta koordinatora, ja ir kādi jautājumi par projektu ieviešanu.

Saņemt nepieciešamo atbalstu ir iespējams sazinoties ar Programmas pārstāvjiem: https://www.varam.gov.lv/lv/strukturvieniba/arejo-programmu-nodala

 

Informāciju sagatavoja:

Jeļizaveta Šibatovska
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas
Vecākā eksperte
Tālr: +371 66016779
E-pasts: Jelizaveta.Sibatovska@varam.gov.lv