Jaunumi

/2020. gada 5. augustā/

Augustā Valmierā un Cēsīs būs pieejami elektriskie velosipēdi bezmaksas izmēģinājuma braucieniem

 

Lai iepazīstinātu vidzemniekus un reģiona viesus ar elektriskā velosipēda iespējām un ērtībām, no 14. - 28. augustam  Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta "MARA" aktivitātēs Valmierā un Cēsīs būs pieejami pieci elektriskie velosipēdi bezmaksas izmēģinājuma braucieniem.

/2020. gada 22. jūlijā/

Skolām sagatavots izglītojošs mācību materiāls ceļā uz energoefektīvu skolu

 

Lai veicinātu racionālu enerģijas patēriņu izglītības iestādēs un rosinātu skolēnus kļūt par zinošiem un atbildīgiem enerģijas lietotājiem, Vidzemes plānošanas reģions sagatavoja izglītojošu mācību materiālu “Efektīvs enerģijas patēriņš izglītības iestādēs”. Aicinām pedagogus ielūkoties sagatavotajos uzdevumos, lejupielādējot materiālu www.vidzeme.lv

/2020. gada 21. jūlijā/

Izsludināts iepirkums par jaunās paaudzes Interreg pārrobežu sadarbības programmu teritoriju stratēģiskās sociāli – ekonomiskās situācijas analīzes sagatavošanu

 

Šogad tika uzsākta diskusija ar Latvijas kaimiņvalstīm par jauno Interreg programmu izstrādi 2021.-2027.gada plānošanas periodam. Vasarā notika vairākas Programmēšanas komiteju sanāksmes, kurās partnervalsts vienojās par Interreg pārrobežu sadarbības programmu teritoriju un iespējamām sadarbības tēmām. Savukārt 2020.gada 21.jūlijā tika izsludināts iepirkums ar mērķi sagatavot stratēģisko sociāli – ekonomiskās situācijas analīzi trim programmām: Latvijas-Lietuvas-programmai, Latvijas-Baltkrievijas programmai un Latvijas-Krievijas programmai.

/2020. gada 14. jūlijā/

Publiskā apspriešana par stratēģiskiem virzieniem ESPON programmai 2021-2027


Aicinājums visiem, kuri domā, ka “teritorijai ir nozīme” un, ka uz vietu balstīta un teritoriālā pieeja var sniegt labāku izpratni par izaicinājumiem, kas mūs sagaida, t.sk. veltot uzmanību un darbības Eiropas Zaļajam kursam un atveseļošanās stratēģijai pēc COVID19 krīzes.

/2020. gada 13. jūlijā/

Uzsāktas konsultācijas par Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2021.-2027.gadam tematisko ietvaru


Sākot no 13.jūlija ir uzsāktas konsultācijas par Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2021.-2027.gadam tematisko ietvaru, kurās aicinām aktīvi piedalīties arī Tevi un veidot jauno programmu kopā. 

/2020. gada 25. jūnijā/

Uzņēmējiem Vidzemē interese par iespējām digitalizēt līdzšinējos biznesa procesus

 

Pulcējot vairāk nekā 100 interesentu, Vidzemes plānošanas reģions ārkārtējās situācijas laikā īstenojis praktisku semināru sēriju par digitāliem risinājumiem uzņēmējdarbībā, kas var veicināt biznesa attīstību vietējā mērogā un ārvalstīs.

 

Skatīt vairāk