Kalendārs

Atjaunot
     
Atlasīt

Eiropas Savienības 4. makroreģionālo stratēģiju nedēļa "Pārveidojies, lai plauktu"

Eiropas Savienības  4. makroreģionālo stratēģiju nedēļa
 
trešdiena, 26.aprīlis - piektdiena, 28.aprīlis
Tiešsaistē un klātienē Briselē "Event Lounge" 

No šī gada 24. līdz 28. aprīlim norisināsies Eiropas Savienības  4. makroreģionālo stratēģiju nedēļa "Pārveidojies, lai plauktu". Pasākumā galvenā uzmanība tiks pievērsta trim tēmām: enerģētika, prasmēm un finansējumam. Pasākumā iespējams piedalīties gan klātienē Briselē, gan tiešsaistē.

ES 4. makroreģionālo stratēģiju nedēļa ir lielākais ikgadējais pasākums, kas ir veltīts ES makroreģionālām stratēģijām. Kopš pasākuma pirmās norises 2020. gadā, pasākums ir kļuvis par svarīgu komunikācijas un tīklošanās platformu, nostiprinot sadarbību starp makroreģionālo stratēģiju valstīm, un starp makroreģionālajām stratēģijām un pārstāvjiem no ES institūcijām. Makroreģionālo stratēģiju nedēļa arī veicina horizontālus jautājumus, piemēram, stratēģiju iedzīvināšana, politikas apguve un labās prakses apmaiņa.

Līdz šī gada 10. martam interesentiem ir iespējams pieteikties tiešsaistē novadīt 90 minūtes garu sesiju par aktuālām problēmām saistībā ar enerģētiku, prasmēm un finansējumu. Sesija norisināsies no 24., 25. un 26. aprīļa rītos, kopumā programmā ir laiks 9 sesijām.

Pieteikumā ir jānorāda viss nepieciešamais, piemēram, runātāji, vēlamais laiks, moderatori, utt. Ir ieteicams izlasīt "Partneru vadlīnijas", lai iegūtu vairāk informāciju par pieteikumu noteikumiem un tēmu prasībām. "Partneru vadlīnijas" ir pieejamas: Guide_for_Event_Partners_4th_EU_Macro-Regional_Strategies_Week.pdf (regio-events.eu) Ja jums ir iedvesmojošs labās prakses piemērs un interese pieteikties, dodieties uz: https://eumrsweek.regio-events.eu/stakeholders, kur ir jāievada parole: EUMRSWEEK, lai izveidotu pieteikumu līdz 2023. gada 10. martam. Rezultāti tiks izziņoti 17. martā. Ja jums ir jautājumi, lūdzu sazinieties, rakstot uz e pastu: eumrsweek@wmhproject.fr.

Šī gada 26. aprīļa pēcpusdienā Elisa Ferreira, Kohēzijas un reformu komisāre, oficiāli atklās ES makroreģionālo stratēģiju nedēļu. Tematiskās sesijas ap šī gada trīs tēmām norisināsies no  26.aprīļa pēcpusdienas līdz 27. aprīļa pēcpusdienai, kurām varēs sekot līdzi gan klātienē Briselē, gan attālināti tiešsaistē.

Skatīt vairāk